Viladům Uhříněves

Chcete-li bydlet stejně komfortně jako ve městě, a přitom si užívat klidu jako na venkově, vyberte si jako svoji příští adresu nový developerský projekt Viladům Uhříněves, který se rodí v Bečovské ulici v Praze 10-Uhříněvsi. 17 nových bytů postavených ve standardu SMART, které splní veškeré vaše nároky, prodává developer realitní společnost Gartal.

Jedná se o třípatrový komorní obytný komplex s menšími byty 1+kk a 2+kk s plošnou výměrou od 20 m2 do 39 m2. Hodí se tedy spíše pro singles nebo páry. Novostavba nabízí i prostory k odpočinku, protože obyvatelé přízemních bytů se mohou těšit z krásných zelených předzahrádek a ti, kteří zvolili bydlení v posledním patře si zase užívat posezení na terasách o rozloze 50 m2. Před domem se nachází šest parkovacích stání. Dokončení projektu se plánuje na třetí čtvrtletí roku 2019. Občanská vybavenost je v okolí na vysoké úrovni. V dojezdové vzdálenosti jenom 5 minut se nachází velké nákupní centrum v Čestlicích, kde seženete všechno od potravin až třeba po stavebniny. Mateřská škola je 4 minuty jízdy autem, cesta do nejbližší základní školy vám bude trvat polovinu času. K zastávce městské hromadné dopravy stihnete dojít za 9 minut. Jízda autem k nájezdu na dálnici vám potrvá jenom 5 minut. Kdo nechce cestovat autem, může využít vynikajícího železničního spojení, protože železniční zastávka Praha-Uhříněves je v docházkové vzdálenosti pouhých 5 minut a za 15 minut od nasednutí do vlaku vystupujete na pražské Hlavním nádraží.

Přejít na fórum projektu Viladům Uhříněves →

Rubrika : Uhříněves

Nové byty Praha 10 Malý Háj II - Navazující druhá etapa velmi úspěšného developerského projektu v Praze 10. Stavba je tvořena jedním rezidenčním domem o dvou sekcích, které nabízí celkem 110 nových bytů od 1+kk po 3+kk. Každý z těchto nových bytů disponuje balkónem, terasou nebo lodžií. Parkovat je možno venku i v podzemních garážích. Pro rodiny s dětmi je určitě příhodné hřiště i posezení s lavičkami. Základní vybavení bytů je opravdu nadstandardní a nepřekvapí svým moderním pojetím. Stavba Malý Háj II si jistě získá velké množství zájemců toužících začít novou životní etapu v jednom z nových bytů v Praze 10.

Poslat

Kontaktovat prodejce