Viladům Bohdalec

 

Viladům Bohdalec je developerský projekt novostavby, která nabídne nové byty pro ty nejnáročnější zákazníky. Jedná se o luxusní koncept novostavby s prosklenou jižní fasádou, která se nachází na svahu vrchu Bohdalec, a to v ulici Na Křivce. Katastrálně novostavba spadá pod Prahu 4, nabídne tedy i výbornou dostupnost centra. Nové byty poskytnou domov všem, kteří touží po nízkoenergetickém bydlení s rozumnými náklady na vytápění. Viladům Bohdalec se mimo to může pyšnit i hezkou společnou zahradou, která poskytuje zázemí pro děti i jejich rodiče toužící po relaxaci. Developerský projekt je vyvíjen společností Metis Property, s. r. o. a jeho dokončení je, společně s kolaudací, naplánováno na průběh roku 2015.
 


 
Novostavba Viladům Bohdalec je koncipována jako stavba se dvěma vchody, ze kterých se vždy bude možné dostat do jednoho z patnácti bytů. Ty mají dispozice od 1+kk až po prostorný 4+kk, největší nové byty jsou přitom mezonetové. Některé z nich se mohou pochlubit i vlastní soukromou předzahrádkou, jiné zase disponují balkonem či terasou. Mezi bytové standardy v developerském projektu patří dřevěné plovoucí podlahy. Samozřejmě si jako noví obyvatelé budeme moci vybrat i z několika barevných provedení. V luxusních koupelnách jsou k dispozici otopné žebříky s možností elektrického vytápění.
 

Developerský projekt je situován do jižního svahu vrchu Bohdalec, a to přímo do ulice Na Křivce. Jedná se o katastrální území Prahy 4 a místo je známo jak pro příjemnou zeleň, tak pro výbornou dostupnost centra velkoměsta. Tam se lze dopravit tramvají z blízké zastávky, cesta přitom trvá pouze několik minut. Samozřejmostí jsou pro nové obyvatele Viladomu Bohdalec i dobré nákupní možnosti, 300 metrů od pozemku se totiž nachází prodejna Kaufland. Stejně tak je nedaleko i obchodní centrum Eden. V okolí jsou lesy tvořící známý Tyršův vrch, multifukční sportoviště s plaveckým bazénem a třeba i tenisové kurty či lukostřelecké centrum. Místo ocení i motoristé, poskytuje totiž skvělou dostupnost na Jižní spojku.
 

I když v současné době tvoří Bohdalec společně s Tyršovým vrchem překrásné lesy, nutno podotknout, že tomu tak nebylo vždy. K zalesnění došlo až na přelomu 19. a 20. století. Do té doby se v této oblasti nalézaly pastviny pro zvěř, ovocné sady a místy i kamenolomy. V současné době se jedná o příjemnou vycházkovou lokalitu, která skýtá i několik výhledových míst. Z těch je možné spatřit jak Vinohrady a Petřín, tak třeba i Žižkov a Strahov.

Rubrika : Nezařazené

Nové byty Praha 10 Malý Háj II - Navazující druhá etapa velmi úspěšného developerského projektu v Praze 10. Stavba je tvořena jedním rezidenčním domem o dvou sekcích, které nabízí celkem 110 nových bytů od 1+kk po 3+kk. Každý z těchto nových bytů disponuje balkónem, terasou nebo lodžií. Parkovat je možno venku i v podzemních garážích. Pro rodiny s dětmi je určitě příhodné hřiště i posezení s lavičkami. Základní vybavení bytů je opravdu nadstandardní a nepřekvapí svým moderním pojetím. Stavba Malý Háj II si jistě získá velké množství zájemců toužících začít novou životní etapu v jednom z nových bytů v Praze 10.

Poslat

Kontaktovat prodejce