Vila Domy Dubeč


Adresa: ulice Za Lázeňkou, Praha 10 – Dubeč
Ceny bytů od: 1.407.624 Kč
Developer: EKOSPOL a.s.
Více info

Už nové bydlení nehledejte, postavili jsme jej pro vás
Developerská společnost EKOSPOL pro vás připravila nové, vysněné bydlení v lokalitě hlavního města Praha, část Praha 10 – Dubeč na ulici Za Lázeňkou. Zde je pro vás vystavěno rovných 118 nových bytů ve čtyřech třípodlažních nebo čtyřpodlažních novostavbách s ustupujícími horními patry, kam jsou situovány prostorné terasy. V současné chvíli zbývá k prodeji ještě posledních 31 volných bytů o různých dispozicích.

V celém vilovém komplexu Vila Domy Dubeč na Praze 10 naleznete nové byty s dispozicemi od 1+KK, které mají 33m2 až po 4+KK o rovných 111m2. Každý byt má vlastní balkon pro pohodlí při slunečných dnech a byty v posledních poschodích mají prostorné terasy, které jsou vhodné pro pořádání večírků, párty nebo grilování s přáteli. V podzemních prostorách je připraveno 99 garážových stání a dostatek parkovacích míst bude i venku přímo u bytového komplexu.

Přízemní nové byty mají výhodu v předzahrádkách, jež k nim patří a byty na jižní straně zase terasy s překrásným výhledem na celou čtvrť Dubeč na Praze 10. Byty již ve své základní ceně mají vysoký standard vybavení a dále máte i možnost z velkého výběru nadstandardního vybavení za velmi zvýhodněnou cenu. Vilová novostavba Dubeč je stavěna s nejvyšší možnou úsporou nákladů na vytápění a to díky kvalitní tepelné izolaci obvodových stěn, přičemž je možné ročně ušetřit až 20% nákladů na vytápění.


Přednosti lokality Praha 10 – Dubeč
Koupí nového bytu v bytové zástavbě Dubeč se ocitnete ve velmi atraktivní lokalitě v sousedství luxusních vilek a rodinných domečků. Na dosah ruky zde máte vše co je k životu potřeba. V okolí celého komplexu se rozkládá chráněné území Říčanka se soustavou rybníků Lítožnice a Podleský rybní a nesmíme zapomínat ani na přírodní památku Rohožník v docházkové vzdálenosti od vašeho nového bydlení. I v dnešní době je krajina Praha 10–Dubeč tvořena především lesními porosty a vodními plochami. Nacházejí se zde hned 3 chráněná krajinná území – Rohožník (lom), soustava rybníků a přírodní park Říčanka. Toto malebné prostředí dodává svým obyvatelům nefalšovaný klid. Nenarušená příroda je důvodem proč se nastěhovat právě do této lokality a využít tak unikátní možnosti klidného a zdravého životního stylu ve venkovském prostředí, ačkoliv je součástí města.

Ani celková dostupnost není marná
Novostavby Dubeč na Praze 10 mají tu nejlepší dopravní dostupnost. Jen 15 minut cesty autobusové linky se dostanete na zastávku Metra „A“ Skalka a odtud již po celé Praze. Jen pouhých 15 minut vám zabere cesta do středu města a 5 minut autem je vzdálen Pražský okruh. Nemusíte se obávat žádných zbytečných peripetií při cestách do centra či z centra, z práce a do práce, ze školy a do školy. Vše je jednoduché, vše je propracované a mimo občasných dopravních kalamit na Pražském okruhu váš žádné jiné nepříjemnosti nečekají.

Obchodní centrum Europark Štěrboholy je navíc vzdáleno pouhých 5 minut jízdy od nových bytů na Praze 10. Aktivní sportovci jistě ocení také kvalitní zázemí pro sport, ať už jde o fotbal, floorbal, tenis či cykloturistiku. Pokud tedy hledáte bydlení v klidném prostředí, ale zároveň se nechcete vzdát všech výhod velkoměsta, pak právě pro Vás je Dubeč tím ideálním místem k životu. Máte zde opravdu nadstandardní občanskou vybavenost. Počínaje obchody s rozmanitým zbožím, restaurace různorodých kuchyní, pošta, sportovní areály, lékárna. Pro naše děti tolik potřebná mateřská a základní škola přímo v Dubči.


Financování od developera EKOSPOL
Developerská společnost EKOSPOL není pouze stavitelskou velmocí, díky svým již dlouholetým stabilním ziskům si může dovolit financovat vaše nové bydlení zvýhodněnou HYPOTÉKOU EKOSPOL a to až do 100% kupní ceny bez nutnosti skládání jakékoliv částky mimo rezervačního poplatku předem a zároveň i bez navýšení původní výše kupní ceny. Jakmile si vyberete svůj vysněný nový byt na Praze 10, uhradíte 10.000,- Kč při podpisu rezervační smlouvy a zbytek úhrady lze již rozdělit do pravidelných měsíčních splátek s HYPOTÉKOU EKOSPOL a to následujícím způsobem:
• 10.000,- Kč při uzavření rezervační smlouvy
• 40.000,- Kč při uzavření smlouvy o budoucí smlouvě kupní
• splátka vlastních zdrojů do 3 měsíců ode dne uzavření smlouvy o budoucí smlouvě kupní
• splátka ceny bytu Hypotékou Ekospol

Při financování koupě novýho bytu vlastními prostředky jsou platby hrazeny ve splátkách dle základního platebního kalendáře.
• 10.000,- Kč při uzavření rezervační smlouvy
• doplatek do 10 % ceny při uzavření smlouvy o budoucí smlouvě kupní
• 20 % ceny do 3 měsíců od uzavření smlouvy o budoucí smlouvě kupní
• 30 % ceny do 6 měsíců od uzavření smlouvy o budoucí smlouvě kupní
• 30 % ceny do 9 měsíců od uzavření smlouvy o budoucí smlouvě kupní
• 10 % ceny do 12 měsíců od uzavření smlouvy o budoucí smlouvě kupní

Hlavními výhodami nákupu novýho bytu v Dubči na Praze 10 s HYPOTÉKOU EKOSPOL je odborné poradenství od zkušených specialistů, které společnost zaměstnává. Dále individuální přístup a řešení na míru každému zákazníkovi, zvýhodněné úrokové sazby pro všechny klienty, předávání dokumentů bance, katastru nemovitostí a všem příslušným úřadům. Nehradíte žádné poplatky za zpracování a neplatíte ani odhad kupní ceny.

EKOSPOL na výsluní
Developerská společnost EKOSPOL je společnosti již s 20-ti letou tradicí, která poskytuje kvalitu spojenou s prodlouženou 3-letou zárukou na všechny své nové byty a jistotu, která je prověřena 40 ohromnými developerskými projekty a více než 8.000 spokojenými zákazníky. Navíc se řadí mezi developerské společnosti, jež jako jedni z mála splňují ty nejpřísnější evropské normy, což dokládají i uděleným certifikátem ISO 9001.

Společnosti již několik let sbírá ta nejprestižnější ocenění. Například areál Nové Měcholupy byl v roce 2009 oceněn vyznamenáním Státního fondu rozvoje a bydlení v kategorii Stavba roku 2009. A o rok později získal další areál – Rezidence Dalejské výhledy cenu v soutěži POROTHERM DŮM 2010. Společnost sama o sobě tvrdí, že její výhoda oproti konkurenci tkví ve skutečnosti, že nedělají ze svých klientů rukojmí, nenutí je platit za cizí kotelnu, ale nechávají jim volnou ruku ve výběru svého vlastního dodavatele…Více info


Rubrika : Dubeč

Nové byty Praha 10 Malý Háj II - Navazující druhá etapa velmi úspěšného developerského projektu v Praze 10. Stavba je tvořena jedním rezidenčním domem o dvou sekcích, které nabízí celkem 110 nových bytů od 1+kk po 3+kk. Každý z těchto nových bytů disponuje balkónem, terasou nebo lodžií. Parkovat je možno venku i v podzemních garážích. Pro rodiny s dětmi je určitě příhodné hřiště i posezení s lavičkami. Základní vybavení bytů je opravdu nadstandardní a nepřekvapí svým moderním pojetím. Stavba Malý Háj II si jistě získá velké množství zájemců toužících začít novou životní etapu v jednom z nových bytů v Praze 10.

Poslat

Kontaktovat prodejce