Rezidence Skalka


Adresa: ulice Přetlucká, Praha 10 – Strašnice
Ceny bytů od: 1.999.830 Kč
Developer: Rezidence Skalka s.r.o.
Více info

Developerský projekt Rezidence Skalka se nachází v městské části Praha 10 – Strašnice. Jedná se o polyfunkční areál skládající se z jednoho bytového domu a jedné kancelářské budovy. Stavby stojí samostatně, jsou však propojeny společným atriem. Jedinečná architektura novostavby začleňuje dům do původní rodinné zástavby této městské čtvrti. Součástí budov jsou podzemní garáže. Areál disponuje i dvěma parkovacími stání, která jsou určeny pro návštěvy. Při výstavbě i vybavování bytů a kanceláří byly použity kvalitní materiály, například okna z hliníkových rámů a se vsazenými trojskly. Obě budovy jsou zatepleny a zajišťují tak úspory nákladů na energie. Místnosti v obou budovách disponují podlahovým topením s regulátorem teploty v jednotlivých pokojích. Rezidenti a hlavně jejich děti mají k dispozici uzavřené dětské hřiště, které představuje bezpečné místo pro jejich dětské hrátky. Dokončení výstavby je plánováno na začátek roku 2015. Autorem je developerská společnost Rezidence Skalka s.r.o.


Bytový dům Rezidence Skalka nabízí 5 nových bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk. Užitná plocha bytů činí 50,9 m2 až 125,15 m2. Součástí bytů jsou terasy a k jednomu bytu situovanému v prvním nadzemním podlaží patří část zahrady. Ceny se pohybují v rozmezí od 1 999 830 Kč do 6 000 000 Kč včetně DPH.

Polyfunkční objekt Rezidence Skalka zahrnuje dvoupodlažní kancelářskou budovu disponující prostornou terasou. Kancelářská budova nemá jednostranné využití, naopak poskytuje možnost bydlení i zřízení ateliéru. Celková plocha kancelářské budovy činí 242,21 m2. Na prvním podlaží najdete recepci a samotnou kancelář, sociální zařízení a tzv. ateliérové bydlení o užitné ploše 50,34m2. V druhém podlaží je situována kancelář a prostorná terasa. K budově náleží dvě krytá parkovací místa. Celková cena novostavby s kancelářemi činí 8 500 000 Kč včetně DPH.

Obytný komplex Rezidence Skalka je situován v městské části Praha 10 – Strašnice v ulici Přetlucká. Místo se pyšní skvělou dopravní dostupností. Nedaleko areálu leží stanice metra trasy A – Skalka a také několik autobusových i tramvajových zastávek. Okolí disponuje veškerou občanskou vybaveností. Najdete zde jestle, mateřskou i základní školu, obchody, nákupní středisko Tesco a také mnoho dalších služeb. Vyžití zde najdou i milovníci sportu či přírody. Za sportem, na procházku či za odpočinkem můžete vyrazit do některého z nedalekých parků, například do parku Hostivařské zahrady …více info


Rubrika : Strašnice

Nové byty Praha 10 Malý Háj II - Navazující druhá etapa velmi úspěšného developerského projektu v Praze 10. Stavba je tvořena jedním rezidenčním domem o dvou sekcích, které nabízí celkem 110 nových bytů od 1+kk po 3+kk. Každý z těchto nových bytů disponuje balkónem, terasou nebo lodžií. Parkovat je možno venku i v podzemních garážích. Pro rodiny s dětmi je určitě příhodné hřiště i posezení s lavičkami. Základní vybavení bytů je opravdu nadstandardní a nepřekvapí svým moderním pojetím. Stavba Malý Háj II si jistě získá velké množství zájemců toužících začít novou životní etapu v jednom z nových bytů v Praze 10.

Poslat

Kontaktovat prodejce