Realitní kanceláře Praha 10

Přehled nejvýznamnějších realitních kanceláří působících v Praze 10

  • M&M Reality Holding a.s.

    M&M Reality Holding a.s.

    Velmi úspěšná realitní kancelář disponuje týmem 2200 makléřů ve více než 127 pobočkách po celé České republice. Ročně vyhoví svým klientům a prodá přes 15 000 nemovitostí. V nabídce této realitní kanceláře najdete denně více než 28 000 inzerovaných zakázek. Svým klientům nabízí financování svým vlastním hypotečním centrem. Více informací najdete na www.mmreality.cz nebo na lince 800 100 446.


 

Kohout Reality – Realitní kancelář Praha 10

Největší renomovaná realitní kancelář v Praze 10. Na trhu s realitami působí již od roku 1994. Její specializací je především prodej a pronájem bytů a rodinných domů. Působí i jako developerská firma s úspěšnými realizovanými projekty. Klientům je zde nabízeno celé spektrum služeb spojených s prodejem či pronájmem nemovitostí. Realitní kancelář Kohout Reality se prezentuje na www.kohout-reality.cz . Volat můžete také 274784368,87.
 

Realitní kancelář Praha 10 – Office Reality

Další z významných realitních společností nabízející komplexní služby v oblasti realit. Kromě bohaté nabídky nemovitostí oceníte i další související služby. Mezi oblasti, kde tato společnost uskutečňuje svou činnost, patří Praha, Ústí nad Labem, kraje Ústecký, Středočeský včetně spádových oblastí. Více informací naleznete na www.officereality.cz nebo na lince 281 017 603.
 

Patoma reality – Realitní kancelář Praha 10

Moderní pražská realitní kancelář, která zprostředkovává pronájem a prodej nemovitostí všeho druhu. Hlavní specializací této kanceláře jsou byty a nebytové prostory. Na trhu s nemovitostmi se Patoma reality pohybuje od roku 2008. V nabídce najdete přes 500 nemovitostí. Prohlédnout si je můžete na www.patoma.cz , stejně tak můžete volat zdarma 800 540 540.
 

Sweet Living s.r.o. – Realitní kancelář Praha 10

Realitní kancelář nabízející prodej i pronájem nemovitostí. I zde můžete využít kvalitních služeb realitních makléřů. Komplexní služby zahrnují vše od prověření a návštěvy nemovitosti až po sepsání důležitých dokumentů, právního i finančního poradenství. Aktuální nabídku nemovitostí naleznete www.sweetliving.cz , kontaktovat můžete také na tel. 739 469 423.


Nové byty Praha 10 Malý Háj II - Navazující druhá etapa velmi úspěšného developerského projektu v Praze 10. Stavba je tvořena jedním rezidenčním domem o dvou sekcích, které nabízí celkem 110 nových bytů od 1+kk po 3+kk. Každý z těchto nových bytů disponuje balkónem, terasou nebo lodžií. Parkovat je možno venku i v podzemních garážích. Pro rodiny s dětmi je určitě příhodné hřiště i posezení s lavičkami. Základní vybavení bytů je opravdu nadstandardní a nepřekvapí svým moderním pojetím. Stavba Malý Háj II si jistě získá velké množství zájemců toužících začít novou životní etapu v jednom z nových bytů v Praze 10.

Poslat

Kontaktovat prodejce