Novostavby Praha10

Projekt Ecocity Praha 10

Novostavby Praha 10 - Projekt Ecocity

Tento projekt je jedním z pěti energeticky pasivních komplexů. Umístění je ideální vzhledem dostupnosti do centra města a přírodě v podobě parků, které jsou v těsné blízkosti. Bydlení tohoto typu zaručuje zdravé a bezprašné prostředí, které jistě prospěje Vám i Vaší rodině. Komplex obsahuje 2 bytové domy a 110 bytů o dispozicích 2+kk, 3+kk a 4+kk.
 


 

Novostavba Praha 10 – Benic

Architektonicky sjednocené rodinné domy v obci Benice v Praze 10. Tyto novostavby plynule navazují na původní okolní zástavbu. Celý koncept zahrnuje 6 dvojdomků, 7 řadových domů a 13 solitérů – vše s upravenou zahradou a garážovým stáním. Dvojdomy jsou řešeny 4+1 s podlahovou plochou 139m2 zahradou od 400 do 500m2. Solitéry jsou potom k dispozici v provedení 6+kk s obytnou plochou přes 180m2 a zahradou o výměře 1000m2. Za povšimnutí stojí i velmi dobrá občanská vybavenost.
 

Viladomy Azalková – novostavby Praha 10

Držitel ocenění v soutěži Realitní projekt roku 2011! Zcela unikátní moderní stavba je zasazena přímo do klidné čtvrti nedaleko hostivařského přírodního parku. Samozřejmostí jsou výtahy a podzemní garážová stání. V nabídce jsou bytové jednotky všech dispozic (od 1+kk až po 5+kk). Vyhoví tak mladým párům i rodinám s dětmi, které zde mohou trávit volný čas nedaleko přírody. Mezi standardní vybavení patří dřevěné podlahy, velkoformátová okna, koupelna s desénovými zařizovacími předměty.


Nové byty Praha 10 Malý Háj II - Navazující druhá etapa velmi úspěšného developerského projektu v Praze 10. Stavba je tvořena jedním rezidenčním domem o dvou sekcích, které nabízí celkem 110 nových bytů od 1+kk po 3+kk. Každý z těchto nových bytů disponuje balkónem, terasou nebo lodžií. Parkovat je možno venku i v podzemních garážích. Pro rodiny s dětmi je určitě příhodné hřiště i posezení s lavičkami. Základní vybavení bytů je opravdu nadstandardní a nepřekvapí svým moderním pojetím. Stavba Malý Háj II si jistě získá velké množství zájemců toužících začít novou životní etapu v jednom z nových bytů v Praze 10.

Poslat

Kontaktovat prodejce