Nové Měcholupy VI


Adresa: ulice Kolocova, Praha 10 – Horní Měcholupy
Ceny bytů od: 2.098.501 Kč
Developer: EKOSPOL a.s.
Více info

Představujeme vám nový bytový komplex o 95 bytech (v Horních Měcholupech na Praze 10) jež se nalézají v moderním devítipodlažním domě s velmi osobitou, ale funkční architekturou. Dispozice bytů jsou od nejmenších 1+KK, které mají 32,4m2 až po největší 5+KK o 110m2. Každý byt má buďto velice atraktivní balkony či terasy u těch nejluxusnějších. Všechny byty již ve svém základu mají velmi standardní vybavení, ale navíc máte možnost výběru z nadstrandardního vybavení za ceny, jež jsou mnohem výhodnější než u konkurence. V nejvyšších podlažích se nalézají byty s překrásnými a velkými střešními terasami. Najdete zde i mezonetové byty, které budou vhodné pro rodiny s dětmi a to právě díky odděleným ložnicím.

Parkování je pro obyvatele zajištěno v podzemních krytých garážích, kde se najde dostatek místa pro všechny obyvatele. A pro návštěvy či komerční parkování budou vyhrazena místa v okolí novostaveb „Nové Měcholupy VI“, aby byl všem obyvatelům poskytnut dostečný komfort ve všech oblastech. Ačkoliv ceny garáží nejsou zahrnuty v základní ceně nového bytu, ani tak nejsou samostatné ceny garáží nijak přemrštěné. Za garážové stání dáte v rozmezí od 207.000,- až do 280.000,- a to samozřejmě včetně DPH. Za cenu 57.000,- je možné si přikoupit vlastní venkovní parkovací stání s uzamčení.

Každopádně byste si s nákupem novýho bytu měli pospíšit, protože z původních 95 bytů, které byly nabídnuty k prodeji koncovým zákazníkům dnes (8.9.2014) zbývá pouhých 29 bytů, které jsou ještě volné a čas se krátí. Kolaudace a stěhování novostaveb Nové Měcholupy VI na Praze 10 je totiž chytře naplánováno na jaro 2016 a do té doby již dávno budou všechny byty rozebrány a tak by se vám lehce mohlo stát, že pokud budete příliš dlouho váhat, žádný byt na vás již nezbyde. A je nutné ještě dodat, že prodej bytů byl zahájen teprve 19.5. 2014. To znamená, že 70% bytů se prodalo v rekordně krátkém čase. Určitě to dostatečně vypovídá o kvalitě i jistotě, která vás u developerské společnosti EKOSPOL čeká. Není čeho se bát.


A teď něco k cenám jednotivých bytů. Nejmenší z nových bytů „Nové Měcholupy VI“, které jsou v nabídce zaplatíte 1,4 milionu, za o něco větší byt 2+KK dáte do 2,6 milionu, standardní velikost 3+KK Vás bude stát necelé 3 miliony a luxusní 4+KK je naceněno na příjemných 5 milionů. Všechny ceny samozřejemě již zahrnují i daň z přidané hodnoty.

Proč právě Nové Měcholupy VI!
Nemluvíme zde jen o nějaké městské čtvrti. Mluvíme o části hlavního města, která je v naší historii tím nejprodávanější lokalita nejen v Praze, ale i v celé republice. Pouze v posledních 3 letech se v této pražské lokalitě společnost EKOSPOL prodala skoro 700 bytů.

Novostavba Nové Měcholupy VI Vám přináší to nejlevnější kvalitní bydlení v celé Praze. Městská část Prahy 10–Horní Měcholupy se nachází v jedinečné blízkosti přírody. V okolí máte možnost navštěvovat rekreační areály Hostivařská přehrada, Milíčovské rybníky a nesmíme zapomínat ani na CHKO Pitkovická stráň. Vše jen v krátkých vzdálenostech od budované bytové novostavby. Další plus je výhled z oken přímo na golfové hřiště Golf Club Hostivař, které jsou vzdálené pouze 5 minut chůze od objektu.

Lokality Nové Měcholupy VI. Vám přináší svět jako na dlani. V nejbližším okolí na vás čekají zavedené obchody, restaurace různorodého zaměření, pošta, lékárna a apatyka, zdravotnická zařízení s nejlepší možnou lékařskou péčí, mateřskou školu a jesle pro nejmladší obyvatele, základní školu a především velmi kvalitní, propracovaná a bezpečná dětská hřiště, kterých je zde rovnou několik a to v bezprostřední blízkosti novostavby Nové Měcholupy VI na Praze 10.

Do standardního vybavení předávání nového bytu klíčovému klientovi patří plovoucí laminátové podlahy ve všech obytných místnostech a keramická dlažba jež je instalována v kuchyňském koutě, koupelně, WC a v předsíni. Máte na výběr z několika desítek dekorů, které jsou ve standardní ceně a poté, pokud si nevyberete, ještě z mnoha dalších variací z nadstandardního výběru, který si musíte připlatit. Avšak ani zde není cena nijak přehnaná.

Obklady v koupelnách sahají do výše alespoň 2 metrů a na WC do výše 1,5 m. V nových bytech jsou namontovány vodovodní baterie značky GROHE, keramické bílé umyvadlo, akrylátová vana též v bílé barvě a závěsné WC s úsporným režimem pro nižší spotřebu vody. Byt je dále vybaven plastovými okny. Byty v 1.nadzemním podlaží mají bezbečnostní skla pro zajištění opravdové ochrany obyvatel. Do bytu budete vstupovat bezpečnostními protipožárními dveřmi, které jsou plné a hladké po celé své rozloze a mají ocelové zárubně.

Novostavba je koncipována tak, abyste se nemuseli obávat o zbytečné výdaje. Energetická spotřeba objektu je nízká a každoročně Vám zajišťuje celkem přijatelnou úsporu nákladů na spotřebované energie. Společnost EKOSPOL nemá zájem na zbytečném zavazování klientů u dodavatelů, kterým klienti nedůvěřují a proto si své dodavatele tepla, plynu a elektriky vybírají sami dle svých vlastních nastavených a vyzkoušených kritérií.


Dostupnost má zelenou
Obáváte-li se, že se odříznete od světa a již se jen tak nedostanete za svými přáteli v centru, tak vůbec nemáte mít z čeho obavy. Nové Měcholupy na Praze 10 jsou tak dokonale situovány, že po 15-ti minutové jízdě autobusem se jednoduše ocitnete na stanici metra „C“ Háje či metra „A“ Skalka. Máte-li rádi vlakové spoje bez přestupování, tak touto lokalitou projíždějí vlaky asi tak 2x do hodiny a za 20 minut jste přímo na hlavním vlakovém nádraží uprostřed Prahy. A vyjíždíte-li rádi ven z Prahy autem, potom vězte, že Jižní spojka je od Vás vzdálena pouhých 5 minut plynulé jízdy. Projekt „Viladomy Dubeč“ vyroste mezi ulicemi Městská a Kolocova. Nájezd na Pražský okruh (Jižní spojka – Štěrboholská spojka) je vzdálen pouhých 5 minut severozápadním směrem.

Způsoby jak financovat nový byt
Nyní nezáleží na tom, pro jaký způsob financování se rozhodnete. Pro všechny platí stejná pravidla ohledně rezervační smlouvy. Každý zájemce o nový byt musí při podpisu rezervační smlouvy uhradit 10.000,- Kč. Posléze jsou již různé možnosti jak byt financovat.

První způsobem je financování z vlastních zdrojů pro které je připraven následující základní splátkový kalendář:
• 10.000,- Kč při uzavření rezervační smlouvy
• doplatek do 10 % ceny při uzavření smlouvy o budoucí smlouvě kupní
• 20 % ceny do 3 měsíců od uzavření smlouvy o budoucí smlouvě kupní
• 30 % ceny do 6 měsíců od uzavření smlouvy o budoucí smlouvě kupní
• 30 % ceny do 9 měsíců od uzavření smlouvy o budoucí smlouvě kupní
• 10 % ceny do 12 měsíců od uzavření smlouvy o budoucí smlouvě kupní

V případě, že nejste v situaci, kdy si můžete dovolit sahnout hluboko do kapsy a zafinancovat si nový byt svými vlastními penězi, je zde připravena možnost HYPOTÉKY EKOSPOL, která vám s sebou přináší nízké úroky a vysokou míru schvalovatelnosti. A nejen to, makléři developerské společnosti EKOSPOL za vás vyřídí všechny potřebné formality od dokumentů pro banku o schválení hypotéky až po zápis změn do katastru nemovitostí. Splátkový kalendář bude vypadat následovně:
• 10.000,- Kč při uzavření rezervační smlouvy
• 40.000,- Kč při uzavření smlouvy o budoucí smlouvě kupní
• splátka vlastních zdrojů do 3 měsíců ode dne uzavření smlouvy o budoucí smlouvě kupní
• splátka ceny bytu Hypotékou Ekospol

Jistota jménem EKOSPOL
1992 – vznik firmy jako společnosti s ručením omezeným
1995 – transformace firmy na akciovou společnost
1998 – udělení certifikátu jakosti ISO 9001
2009 – získání Ceny Státního fondu rozvoje bydlení, Stavba roku 2009 – bytový areál Nové Měcholupy
2010 – zařazení EKOSPOL a.s. mezi 100 nejstabilnějších českých firem, ČEKIA Stability Award 2009, udělen nejvyšší možný rating AAA Excelentní
2010 – získání Ceny generálního ředitele společnosti Wieneberger cihlářský průmysl, a.s., POROTHERM DŮM 2010, bytový areál Rezidence Dalejské výhledy
2011 – zařazení EKOSPOL a.s. mezi 100 nejstabilnějších českých firem, ČEKIA Stability Award 2010, udělen nejvyšší možný rating AAA Excelentní
2011 – zařazení společnosti EKOSPOL mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě renomovaným magazínem CiJ (Construction & Investment Journal)
2012 – EKOSPOL slaví 20 let na českém realitním trhu
2012 – zařazení EKOSPOL a.s. mezi 100 nejstabilnějších českých firem, ČEKIA Stability Award 2011, udělen nejvyšší možný rating AAA Excelentní
2013 – zařazení EKOSPOL a.s. mezi 100 nejstabilnějších českých firem, ČEKIA Stability Award 2012, udělen nejvyšší možný rating AAA Excelentní
2013 – Evžen Korec oceněn prestižní cenou Manažer odvětví v segmentu výstavby nemovitostí, pronájmu a developmentu, Manažer roku 2012.
Více info


Rubrika : Horní Měcholupy

Nové byty Praha 10 Malý Háj II - Navazující druhá etapa velmi úspěšného developerského projektu v Praze 10. Stavba je tvořena jedním rezidenčním domem o dvou sekcích, které nabízí celkem 110 nových bytů od 1+kk po 3+kk. Každý z těchto nových bytů disponuje balkónem, terasou nebo lodžií. Parkovat je možno venku i v podzemních garážích. Pro rodiny s dětmi je určitě příhodné hřiště i posezení s lavičkami. Základní vybavení bytů je opravdu nadstandardní a nepřekvapí svým moderním pojetím. Stavba Malý Háj II si jistě získá velké množství zájemců toužících začít novou životní etapu v jednom z nových bytů v Praze 10.

Poslat

Kontaktovat prodejce