Javorová čtvrť


Adresa: ulice Hornoměcholupská, Praha 10 – Horní Měcholupy
Ceny bytů od: 1.350.820 Kč
Developer: CENTRAL GROUP a.s.
Více info

Sníte o luxusním bydlení za nízkou cenu? O bydlení které snoubí architektonickou preciznost a zároveň přírodu a zeleň všude kam se jen oko podívá? Pokud ano, tak potom Javorová čtvrť, developerský bytový komplex společnosti Central Group vzniká právě přímo pro vás. A proč?

Bytový komplex Javorová čtvrť
Novostavba v Javorové čtvrti je částí Horních Měcholup, které jsou součástí Prahy 10. Nevznikají zde však jen nové byty, je to mnohem více. Aby všichni obyvatelé dostali to co si doopravdy zaslouží, vznikají zde i zelené plochy s parkovou úpravou, javorovou alejí a dětskými hřišti v těsné blízkosti.

V nových bytech v Javorové čtvrti najdete byty od dispozic 1+KK po dispozice 4+KK. V novostavbě se však nenacházejí pouze obytné prostory, ale i galerie v nebytových prostorech o velikosti 1+KK. Velikosti bytů se pohybují od 26 do 95m2. Cenové rozpětí je závislé na vybavení, které si do bytu přejete. Základní ceny se pohybují od 1.600.000,- Kč za nebytové prostory, 1.700.000,- Kč za nejmenší byty v komplexu, až do 4.700.000,- Kč.

Jaký je bytový dům?
Stavební konstrukce novostaveb „Javorová čtvrť“ je postavena na železobetonových základech, kde nosné prvky tvoří cihelné zdivo. Bytové domy jsou zabezpečeny miniaturními elektronickými čipy pro vstup do budovy a vjezd do garáží bytového komplexu je na unikátní dálkové ovládání. Vnitřní garážová stání v podzemních prostorech jsou určena pouze pro obyvatele, tzv. Rezidenty. A areálu je ale dostatek vnějších parkovacích míst pro návštěvníky obyvatel a pro komerční účely. Vnitřek bytového komplexu s sebou přináší nadstandardní výtahy, osvětlení s pohybovými čidly a nadstandardní velkoformátovou dlažbu. Vnější, bezprostřední okolí novostavby Javorová čtvrť je vybaveno předzahrádkami s poplastovaným pletivem a zelenými parky po celé rozloze venkovních prostor.

Co můžete očekávat od Vašeho nového bytu?
Byty v novostavbě na Praze 10 v Horních Měcholupech jsou již od svého začátku plně funkční a v nadstandardní podobě. Nové Byty mají již v základu bílá plastová okna s tepelně izolačním dvojsklem a bílím vnitřním parapetem. U vybraných typů bytů je terasa s průhlednou akustickou stěnou.


U koupelny si můžete vybrat z 50 nadstandardních typů obložení a dalších 152 typů, které jsou však již mimo cenovou nabídku a je potřeba si za ně připlatit. Každopádně má každá koupelna nadstandardní vybavení již ve svém základu a koupelny s větší rozlohou mají 2 umyvadla. V koupelně je akrylátová vana nebo sprchový kout a to podle velikosti bytu a samozřejmě nechybí ani vývod pro pračku a dostatek místa pro sušičku a samozřejmě nesmíme zapomínat na závěsné, úsporné WC, které je součástí samostatného WC nebo koupelny.

V obývacích prostorách bytů jsou plovoucí laminátové podlahy, kdy máte možnost výběru 9 dekorů, které jsou již obsaženy ve standardní ceně nového bytu, kterou jste si vybrali. Zbytek podlahových ploch, tedy kuchyně, koupelna, WC, vnitřní komora (šatna či spižírna) a předsíň za vchodovými dveřmi jsou řešeny nadstandardní keramickou dlažbou. Na balkonech a terasách je položena dlažba, jež je mrazuvzdorná.

Vnitřní dveře v nových bytech jsou plné, až na výjimku dveří mezi předsíní a obývacím pokojem, které jsou celo prosklené. Máte na výběr ze 4 různých dekorů s obložkovou zárubní, nerezovým kováním a celoobvodovým těsněním. Vchodové dveře jsou bezpečnostní značky NEXT, celoplošně pancéřované a protipožární s vysokotlakým laminátem na povrchu případně s dřevěnou obložkovou zárubní z vnější strany.

Schodiště v novostavbě je tvořeno železobetonovou konstrukcí s laminátovou plovoucí podlahou a ocelovým zábradlím s dřevěným madlem. V celém bytovém komplexu Javorové čtvrti jsou rozvedeny moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet a rozšířené telefonní služby, včetně možnosti digitální satelitní televize. Rozvod televizních kabelů je ve všech pokojích, takže nemusíte mít sebemenší starost o to, ve které místnosti se můžete dívat na televizi. Můžete se na ni totiž dívat kdekoliv.

Každý nový byt je vytápěn centrálně a má své vlastní měřáky spotřebovaného tepla, abyste stále měli přehled o své aktuální spotřebě. Díky této vymoženosti Vás již nečekají nepříjemné návštěvy instalatérů a pracovníků odečítajících energie. Měřáky jsou chytré a data o spotřebě v pravidelných intervalech zasílají na centrálu, kde je vám energie jednou do roka spočtena a přesně vyúčtována.

Možnosti financování bydlení v Javorové čtvrti
Developerská společnost Central Group Vám nenabízí pouze postavení bytového komplexu, ale zároveň zprostředkovává i prodej a financování. A to hned několika různými způsoby. Základním parametrem zůstává, že při podpisu rezervační smlouvy uhradíte jen 10% z celkové ceny požadovaného bytu a to do 7 od podpisu této smlouvy. Další splácení již záleží na skutečnosti, jaký způsob financování si vyberete.


Máte na výběr ze 3 možností:
1. základní cena – při podpisu rezervační smlouvy uhradíte 10%, do 1 měsíce od podpisu rezervace uhradíte 85% a zbylých 5% budete hradit až ve chvíli kdy vám bude byt oficiálně předán.
2. Úvěrová cena – opět při podpisu rezervační smlouvy uhradíte 10% a následujících 90% budete splácet v předepsaných splátkách se společností
3. individuální cena – pro rezervační smlouvu opět platí stejné podmínky jako u předchozích variant, následující platba 90% kdykoliv kde volby klienta a to do 12 měsíců od předání dokončeného bytu.

Co vám CENTRAL GROUP NABÍZÍ
Central Group není pouze developerem, který celý projekt Javorové čtvrti na Praze 10 navrhl a postavil. Zajišťuje i další servis, který se k prodeji nových bytů a následnému bydlení vztahuje. Spoří klientům tolik času kolik je jen možné. Makléři společnosti za klienty zařizují všechny náležitosti, které jsou potřeba a to na základě plné moci. Domlouvají svým klientům i nejlepší úrokové sazby hypotéky od pěti největších bank, které se společností spolupracují.

Občanská vybavenost a dostupnost
Nové byty na Praze 10 (ulice Hornoměcholupská) v Javorové čtvrti jsou navrhovány především pro rodiny s dětmi. A právě proto v nejbližším okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost, kterou vaše rodina potřebuje a vyžaduje. A především, na kterou má nárok.

Jen několik málo kroků od bytového komplexu v Horních Měcholupech-Praha 10, ul. Hornoměcholupská naleznete základní školu a mateřskou školku, zdravotnické středisko se zubaři, pediatry a praktickými lékaři, včetně ženského doktora. Co se týče nákupů, máte zde k dispozici velké nákupní středisko, kde se soustřeďuje několik obchodů s módním oblečením, kosmetikou či obuví a především hypermarket s potravinami, nějací zelináři, pekaři, cukráři či řezník. Opomenuti samozřejmě nezůstávají ani kadeřníci, kosmetika, sauna či nehtové studio pro Vaši spokojenost. A nesmíme zapomínat ani na pány, mají zde k dispozici bary či hospůdky, vinárnu a samozřejmě i hudební klub pro svůj relax a odpočinek. A ti kteří holdují sportovní aktivitám mohou využívat fitness či posilovnu, squash a tenisové kurty nebo dokonce golfové hřiště jež se nalézá v nedalekém lesoparku v těsné blízkosti Hostivařské přehrady. A to vše v pěší vzdálenosti od novostavby Javorová čtvrť.

Nemusíte se obávat ani sáhodlouhého dojíždění. Přímo u nově vznikající bytové zástavby je autobusová zastávka odkud jezdí přímé autobusy ke stanicím metra „C“ Háje, „A“ Skalka a „B“ Vysočanská. Avšak jednodušší cesta vede vlakem, který Javorovou čtvrtí projíždí v krátkých časových intervalech a během 17 minut vás dostane přímo do centra města na Hlavní vlakové nádraží.

Javorová čtvrť, ta nejlepší volba pro vás
Rozhodujete-li se kde by se měl tyčit váš nový domov, který bude tou správnou volbou pro vás i vaši rodinu, potom jste na správné adrese. Hledáte-li klid, ale vše co potřebujete mít po ruce jen kousek od dveří, hledáte-li spojení přírody a města, hledáte-li nejvhodnější místo k žití, potom již neváhejte a zkuste to v Javorové čtvrti. Litovat toho rozhodně nebudete…Více info


Rubrika : Horní Měcholupy

Nové byty Praha 10 Malý Háj II - Navazující druhá etapa velmi úspěšného developerského projektu v Praze 10. Stavba je tvořena jedním rezidenčním domem o dvou sekcích, které nabízí celkem 110 nových bytů od 1+kk po 3+kk. Každý z těchto nových bytů disponuje balkónem, terasou nebo lodžií. Parkovat je možno venku i v podzemních garážích. Pro rodiny s dětmi je určitě příhodné hřiště i posezení s lavičkami. Základní vybavení bytů je opravdu nadstandardní a nepřekvapí svým moderním pojetím. Stavba Malý Háj II si jistě získá velké množství zájemců toužících začít novou životní etapu v jednom z nových bytů v Praze 10.

Poslat

Kontaktovat prodejce