Hostivař: Kde relaxovat Hostivař, Kam jít Hostivař

Kam jít?

Jednou z moderních a rozsáhlých pražských čtvrtí je rozhodně i Hostivař. Zde se mísí především bohaté možnosti zábavy, a to jak v restauracích, tak i v kině nebo v barech, s možnostmi sportovního vyžití, a to v multifunkčních areálech, nebo třeba také na golfu. Čím však Hostivař také nadchne, to je příjemná příroda, a to hlavně v oblasti potoka Botič, který doslova vyzívá k procházkám. Na své si ale přijdou i ty, kteří v Hostivaři hledají památky.

Novostavby Hostivař

Nové byty v Hostivaři Bydlení Nad Přehradou III, Hostivařské zahrady, Viladomy Azalková, Slunečný vršek, KOTI Hostivař.

Kde nakupovat?

Vzhledem k tomu, jak je samotná část Hostivař velká, je jasné, že nabídne poměrně široké možnosti nákupů, a to především v supermarketech. Nechybí tak třeba Albert, Penny Market, Lidl, nebo řada drobnějších obchůdků nejenom s věcmi denní potřeby, ale se vším, co lidé ke svému životu potřebují. Hostivař dále nabídne jedno rozsáhlé centrum, a to s názvem OC Park Hostivař. Zde si přijdou na své všichni návštěvníci, jelikož je zde čekají desítky obchodů, a to v čele se supermarketem Interspar. Toto nákupní centrum samozřejmě celé lokalitě dominuje. Druhé největší je poté OC Taškent.

Kde relaxovat?

Jak již bylo zmíněno, Hostivař může nabídnout příjemnou možnost procházek okolo potoka Botič. Milovníkům aktivní relaxace poté nabídne možnosti vyžití ve formě tenisu, squashe, ale také golfu, který si lze zahrát ve východní části celé této pražské části. Mimo to je ale součástí Hostivaře třeba i minigolf, popřípadě fotbalové hřiště, nebo plavecký bazén. To vše dokonale přístupné pěšky, nebo MHD. A ti, kteří si chtějí skutečně odpočinout, mohou vyrazit do kina, a to do Premiere Cinemas, což je moderní multikino ve zmíněném obchodním centru.

Kde se najíst?

Stejně jako z hlediska možností kulturního vyžití, i z hlediska restaurací má Hostivař co nabídnout. Například fastfood McDonalds, nebo Pizzeria da Vinci se nacházejí přímo v OC park Hostivař. I v jiných oblastech toho ale Hostivař nabídne více než dost. Milovníci steaků a italských pokrmů si pochutnají v restauraci Bellagio, milovníky českého jídla uspokojí Hospůdka Karolína, a na dobré pivo lze zajít do Formanky U Jeníčka. Tím však výčet restaurací nekončí, jelikož je zde dalších několik desítek příjemných podniků.

Noční cesty městem

Z hlediska noční zábavy nadchne třeba Billiard Club Sogaard, popřípadě také bowlingová herna. Samozřejmostí je také několik barů, a to buď s pozdní zavírací dobou, nebo také nonstop provozem.

Kulturní památky

Jelikož je lokalita Hostivaře památkovou zónou, rozhodně dokáže uchvátit mnohé příchozí. Mezi největšími zajímavostmi najdeme Kostel Stětí sv. Jana Křtitele ze třináctého století, nebo hřbitovní zvonici ze století osmnáctého. Stejně tak ale okouzlí také Toulcův dvůr, nebo nádherné přírodní Meandry Botiče, které jsou chráněnou památkou této oblasti.

Rubrika : Nezařazené

Nové byty Praha 10 Malý Háj II - Navazující druhá etapa velmi úspěšného developerského projektu v Praze 10. Stavba je tvořena jedním rezidenčním domem o dvou sekcích, které nabízí celkem 110 nových bytů od 1+kk po 3+kk. Každý z těchto nových bytů disponuje balkónem, terasou nebo lodžií. Parkovat je možno venku i v podzemních garážích. Pro rodiny s dětmi je určitě příhodné hřiště i posezení s lavičkami. Základní vybavení bytů je opravdu nadstandardní a nepřekvapí svým moderním pojetím. Stavba Malý Háj II si jistě získá velké množství zájemců toužících začít novou životní etapu v jednom z nových bytů v Praze 10.

Poslat

Kontaktovat prodejce