Ekocity Uhříněves I.


Adresa: ulice Františka Diviše, Praha 10 – Uhříněves
Ceny bytů od: 1.368.626 Kč
Developer: EKOSPOL a.s.
Více info

Přejete si žít v krásném prostředí na okraji Prahy (Uhříněves-Praha 10)? V prostředí, které je protkáno tajemnem a stahuje se sem stále více známých osobností? V prostředí ve kterém na každém kroku můžete narazit na nějakou naši celebritu či si s ní dát odpolední kávičku v příjemné kavárně? Potom je načase, abyste si vybrali svůj vysněný byt v naše projektu Ekocity Uhříněves. Nejlepší volba pro váš budoucí spokojený život.

Co vás v novostavbě Ekocity Uhříněves čeká?
V novostavbě je pro Vás připraveno rovných 131 nových bytů v šestipodlažních domech s kaskádovými horními patry. Naleznete pestrou škálu bytů od 1+KK o velikosti 33,8m2 po byty 4+KK, které mají rovných 110,8m2. Každý byt má buďto balkon nebo terasu a to podle celkové dispozice a orientace bytové jednotky. Ve novostavbě se zároveň nacházejí i vnitřní garážován stání, která nalezneme v podzemních prostorách a zároveň i dostatečný počet venkovních parkovacích míst, aby byly zajištěny všem občanům stejné možnosti.

Areál je tvořen 6 bytovými domy. Každý má 5 nadzemních podlaží a ustupující 6 patro ve kterém budou nové byty vybaveny terasami. Výhled z bytů poskytuje pohled do nádherné vilové čtvrti, z vyšších pater je výhled přímo na lesní oboru. Většina bytů je vybavena předzahrádkou, nové byty v horních patrech mají již zmíněné atraktivní střešní terasy příhodné pro večerní grilování či posezení s přáteli a vhodné i pro malá soukromá hřiště pro vaše milované ratolesti. V suterénu potom naleznete garážová stání, sklepy a další vybavenost pro osazenstvo domu jako prádelnu, kočárkárnu, sušárnu či společné prostory pro další aktivity.

Celkový koncept Ekocity Uhříněves
Novostavba na Praze 10 má představovat úplně novou, nepopsanou kapitolu developerského rozvoje. Nachází se ve vyhledávané, lukrativní oblasti, která se stává stále žádanější pro svoji dostupnost a všeobecný klid. Ekocity Uhříněves se stává v této lokalitě pilotním projektem v oblasti komplexnosti rozvoje „gigantických“ bytových lokalit.

Koncepce celého projektu je plně unikátní. Jsou v ní obsaženy městské bloky s předzahrádkami a poloveřejnými zelenými prostory, které se stále více přibližují západní architektuře. Celý koncept představuje nefalšovanou západoevropskou městskou zástavbu ve které se rodiče nemusejí obávat o své děti hrající si před domem. A to je hlavním předpokladem, aby se tento komplex stal dalším veleúspěšným rezidenčním areálem na Praze 10 od společnosti Ekospol.


Cenová dostupnost a možnosti financování
Na internetových stránkách společnosti EKOSPOL najdete tabulku volných nových bytů i s cenovým rozpětím. Ceny jsou sice uvedeny již i se sazbou DPH, ale zato v nich není obsažena cena podzemních garážových stání, která se pohybují od 170.000,- do 220.000,- Kč. V případě, že požadujete dvojstání musíte počítat s vyšší cenou, ale ne o tolik. Dvojstání jsou prodávána za 300.000,- až 390.000,- Kč. V internetových tabulkách bytů najdete jen ty, které jsou stále ještě volné. V současné době je jich k dispozici 99 v různých dispozičních rozpětích. Což znamená, že od počátku prodeje nových bytů, který byl zahájen 2.5.2014, prodalo se již rovných 42 bytů.

Nemáte-li dostatek hotovosti, neztrácejte naději. Není vůbec žádný problém si zajistit hypotéku přímo od společnosti EKOSPOL, která spolupracuje s Hypoteční bankou a díky tomu vznikl nový produkt Hypotéka Ekospol, se kterým je možné financovat až 100% hodnoty bytu a to bez postupného navyšování základní ceny po celou dobu splácení, tzv. Fixace. Při výběru a opravdovém zájmu o nový byt v novostavbě Ekocity Uhříněvsi je potřeba složit rezervační zálohu 10.000,- Kč, ale to není tak horentní suma, abyste s ní měli nějaký větší problém. Posléze bude uzavřena smlouva o smlouvě budoucí a máte možnost si zvolit způsob splácení nového bytu.

Možnosti splácení, jak je vidí společnost EKOSPOL: Platební kalendář – EKOCITY Uhříněves

1. Základní platební kalendář (rychlá splatnost bytu v novostavbě do 1 roky od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí
• 10.000,- Kč při uzavření rezervační smlouvy
• doplatek do 10% ceny při uzavření smlouvy o kupní smlouvě budoucí
• 20% ceny do 3 měsíců ode dne uzavření smlouvy o kupní smlouvě budoucí
• 30% ceny do 6 měsíců ode dne uzavření smlouvy o kupní smlouvě budoucí
• 30% ceny do 9 měsíců ode dne uzavření smlouvy o kupní smlouvě budoucí
• 10% ceny do 12 měsíců ode dne uzavření smlouvy o kupní smlouvě budoucí

2. Hypotéka EKOSPOL ( s dobou splatnosti až 30 let)
• 10.000,-Kč při podpisu rezervační smlouvy
• 40.000,-Kč při uzavírání smlouvy o smlouvě budoucí
• splátka vlastních zdrojů do 3 měsíců ode dne uzavření smlouvy o smlouvě budoucí
• splátka ceny bytu Hypotékou Ekospol

Jak jste se zde sami mohli přesvědčit, získat nový byt v novostavbě EKOCITY UHŘÍNĚVES je opravdu jednoduché. Ale nemyslete si, nezískáte pouze bydlení snů. Získáte toho mnohem víc. Ocitnete se v novém, lepším prostředí, které bude prospěšné nejen pro vás, ale i pro celou vaši rodinu. Máte možnost bydlet v přírodě, ale jen skok od města. Nikdy nebudete mít problém se dostat do města. Cesta je tak krátká a jednoduchá, že ji zvládnou i malé děti. Uhříněves je jednoznačně jedou z nejkrásnějších městských částí Hlavního města Prahy. Tak proč bydlet kdekoliv jinde?

Co jste o Uhříněvsi určitě nevěděli
Mluvíme o čtvrti na Praze 10 a katastrálním území o rozloze 1027,1 ha, tvořící většinu území pražské městské části Praha 22 (obvod Praha 10). Od roku 1866 byla Uhříněves městysem, v letech 1913–1974 městem. Založení Uhříněvsi se datuje již do 13. století první zmínku o existenci můžeme najít již v roce 1227. Roku 1913 byl městys Uhříněves povýšen na město a o rok později byl schválen i městský znak, navržený akademickým malířem Jindřichem Bubeníčkem, který se používá dodnes jako znak městské části Praha 22.

Asi v 9 hodin 25. dubna 1945 zaútočily americké stíhací letouny, tzv. hloubkaři, na kolonu německých uprchlíků, která se nacházela v ulici Přátelství, mezi cukrovarem a náměstím Protifašistických bojovníků. Počet obětí není znám. Zahynuli také dva místní obyvatelé a dva byli zraněni.

Občanská vybavenost komplexu Ekospol Uhříněvsi I.
Novostavba v Uhříněvsi-Praha10 poskytuje perfektní dostupnost jak autem, tak autobusem. Bytový areál se bude tyčit mezi ulicemi Františka Diviše a Sušilova. Pouhých 10 minut od domova je nájezd na dálnici D1 a na jižní spojku se dostanete během několika málo minut, dáte-li se severozápadním směrem. A poté již stačí jen 15 minut a ocitáte se v centru Prahy.

Jste-li milovníkem metra, dostanete se na zastávku Háje linky „C“ jen za 13 minutovou jízdu autobusem. Vlakové spoje jsou též perfektní, neboť vlaková zastávka je pouze 8 minut pěšky od bytového komplexu Ekospol Uhříněvsi I. A právě díky přímému vlakovému spojení vám cesta do centra města – na Hlavní vlakové nádraží zabere jen 20 minut…Více info


Rubrika : Uhříněves

Nové byty Praha 10 Malý Háj II - Navazující druhá etapa velmi úspěšného developerského projektu v Praze 10. Stavba je tvořena jedním rezidenčním domem o dvou sekcích, které nabízí celkem 110 nových bytů od 1+kk po 3+kk. Každý z těchto nových bytů disponuje balkónem, terasou nebo lodžií. Parkovat je možno venku i v podzemních garážích. Pro rodiny s dětmi je určitě příhodné hřiště i posezení s lavičkami. Základní vybavení bytů je opravdu nadstandardní a nepřekvapí svým moderním pojetím. Stavba Malý Háj II si jistě získá velké množství zájemců toužících začít novou životní etapu v jednom z nových bytů v Praze 10.

Poslat

Kontaktovat prodejce