Aurora projekt – Nové Byty Praha 10 – Strašnice


 

Aurora projekt je další z řady ekologických staveb. Konkrétně se jedná o skvělou kombinaci blízkosti stanice metra s velmi bohatou zelení v okolí. Pokud jste již pár domů v blízkosti metra hledali, pak jistě velmi dobře víte, že je to skutečně velmi ožehavý oříšek. Proto i z tohoto důvodu má před sebou Aurora projekt velmi slibnou budoucnost. Aurora projekt se nachází v Praze 10, Strašnice. Fakt, že se bytový komplex nachází v těsné blízkosti metra, neznamená, že byste byli připraveni o život v přírodě. Objekt je doslova obklopen zelení, kterou byste v centru hledali jen stěží. V okolí najdete všechny potřebné občanské instituce a navíc i pár lokalit, kde se budete moci odreagovat (kupříkladu minigolfové hřiště či divadlo).
 

Projekt se skládá z 3 bloků po šesti podlažích, bytů je zde tedy opravdu požehnaně. Venkovní design dokonale zapadá do zelené přirozenosti, část je dokonce zelení obrostlá. Bohužel nebudete mít moc prostoru pro venkovní aktivity. U komplexu se sice nachází menší zahrádka, avšak při tak velikém počtu lidí je její využívání téměř nemožné.
 

Tento nedostatek by Vám ovšem mohlo vynahradit vybavení bytů. Všechny byty jsou zařízeny velmi vkusně podle nejnovějších trendů. Zvláště obývací pokoj je asi tou největší chloubou celého obytného prostoru. Za zmínku stojí také koupelna, jejíž rozlehlost Vás zcela určitě ohromí.
 

Budete si moci vybrat mezi 25 až 150 metrů čtverečních. Podle obytné plochy se pochopitelně odvíjí i jejich cena. Průměrně vydáte za jeden byt okolo čtyř milionů korun. Nutno poznamenat, že o všechny bytové jednotky je nečekaný zájem, rezervace byly již před samotným dokončením komplexu.
 
Projekt je asi nejlepším bydlením v Praze 10 – Strašnicích. Největší výhodou je asi fakt blízkosti ke stanici metra. I z tohoto důvodu má celý projekt poměrně slibnou budoucnost.

Rubrika : Nezařazené

Nové byty Praha 10 Malý Háj II - Navazující druhá etapa velmi úspěšného developerského projektu v Praze 10. Stavba je tvořena jedním rezidenčním domem o dvou sekcích, které nabízí celkem 110 nových bytů od 1+kk po 3+kk. Každý z těchto nových bytů disponuje balkónem, terasou nebo lodžií. Parkovat je možno venku i v podzemních garážích. Pro rodiny s dětmi je určitě příhodné hřiště i posezení s lavičkami. Základní vybavení bytů je opravdu nadstandardní a nepřekvapí svým moderním pojetím. Stavba Malý Háj II si jistě získá velké množství zájemců toužících začít novou životní etapu v jednom z nových bytů v Praze 10.

Poslat

Kontaktovat prodejce